Електрик

Потрібна допомога з пошуком Електрика в Україні?

Ви можете знайти найкращих електриків на LIA. Розпочніть пошук і отримайте безкоштовні пропозиції зараз!

Вперше шукаєте послуги електрика і не знаєте, з чого почати? Погляньте на список спеціалістів у вашому населеному пункті, скориставшись фільтром або клікніть кнопку конкретного міста. Користування сервісом повністю безкоштовне.

Ви можете порівняти профілі, прочитати попередні відгуки та ознайомитись з детальною інформацією, графіком роботи, вартістю робіт перш ніж прийняти рішення.

Показано 1 - 10 із 44
Компанія
Сервіс Домашній майстер
Електрик
Тернопіль
Підтверждено
Компанія
Кварк - Електромонтаж нового покоління
Електрик
Тернопіль
Підтверждено
Компанія
TERNOPROF - електромонтажні роботи в Тернополі
Електрик
Тернопіль
Підтверждено
Майстер
Електрик Тернопіль
Електрик
Тернопіль
Підтверждено
Компанія
Домова служба Тернопіль
Електрик
Тернопіль
Підтверждено
Майстер
Електрик Тернопіль
Електрик
Тернопіль
Підтверждено
Бригада
Електрик Тернопіль. Треба Електрика
Електрик
Тернопіль
Підтверждено
Компанія
Електрик Луцьк. Електромонтажні роботи
Електрик
Луцьк
Підтверждено
Майстер
Z-Electro Послуги електрика
Електрик
Черкаси
Підтверждено Відкрито
Майстер
Електрик - послуги недорого
Електрик
Черкаси
Підтверждено

Коли справа доходить до роботи з усім, що стосується електрики, вам завжди слід залучати послуги кваліфікованого електрика. Що стосується професії в цілому, електрики неймовірно цінні в різних сферах. Вони можуть діагностувати, встановити, обслуговувати та ремонтувати електричні системи у вашому домі і не тільки.

Від установки розетки до заміни проводки і УЗО – немає кінця послугам професійного електрика, який може знадобитися вам як власнику нерухомості в певний момент.

Є багато різних типів електриків, яких ви можете найняти залежно від проблеми.
Ми допоможемо вам знайти найкращих з них!

Що робить електрик?

Електрики несуть відповідальність за забезпечення безпеки та підключення ваших електричних пристроїв або систем електропроводки. Вони встановлять, обслуговуватимуть і ремонтуватимуть електрообладнання в житлових чи комерційних приміщеннях.

Найпоширеніші причини для виклику електрика включають запити на заміну електропроводки, встановлення УЗО, встановлення теплої підлоги, встановлення світлодіодного освітлення, загальні проблеми з електрикою вдома.

Також часто для діагностики проблеми викликають електрика. Вони знайдуть першопричину і розроблять план дій для її усунення.

Поширені запитання щодо послуг електрика

Електрики часто спеціалізуються в певній галузі, тому важливо найняти відповідного для певної роботи. Ось кілька найпопулярніших типів електриків.

  • Комерційний електрик – комерційний електрик працює в таких середовищах, як школи, офіси, лікарні та торгові точки. Їхня робота включає встановлення освітлення, тестування, а також загальні роботи з монтажу та обслуговування електричних систем. Комерційні електрики також співпрацюють з орендодавцями, щоб переконатися, що будівля пройшла всі необхідні тести на безпеку.
  • Домашній електрик. Домашні електрики працюють над проектами вдома, наприклад, установкою розеток, освітлення, електричних душів, гідромасажних ванн або більш масштабними роботами, такими як заміна електропроводки, або електрика "під ключ". Вони також можуть працювати разом з іншими фахівцями, включаючи сантехніків або будівельників.
  • Аварійний електрик - що робити, якщо ви почули запах горілої проводки, в будинку з невідомої причини вимкнулось світло, або спрацював УЗО? Вашим першим пунктом буде виклик аварійного електрика. Хоча вони, як правило, дорожчі, аварійні електрики негайно діагностують та вирішать вашу проблему.