Сантехнік

Потрібна допомога з пошуком сантехніка?

Ви можете знайти найкращих сантехніків на LIA. Розпочніть пошук і отримайте безкоштовні пропозиції зараз!

Вперше шукаєте послуги сантехніка і не знаєте, з чого почати? Погляньте на список спеціалістів у вашому населеному пункті, скориставшись фільтром або клікніть кнопку конкретного міста. Користування сервісом повністю безкоштовне.

Ви можете порівняти профілі, прочитати попередні відгуки та ознайомитись з детальною інформацією, графіком роботи, вартістю робіт перш ніж прийняти рішення.

Показано 1 - 10 із 59
Бригада
Керуюча компанія "Управдом"
Електрик, Сантехнік
Ужгород
Підтверждено
Компанія
Реставрація ванн Тернопіль
Сантехнік
Тернопіль
Підтверждено Відкрито
Бригада
Тепло сервис
Сантехнік
Тернопіль
Підтверждено
Компанія
Домова служба Тернопіль
Сантехнік
Тернопіль
Підтверждено
Компанія
Сантехнік №1
Сантехнік
Тернопіль
Підтверждено Відкрито
Бригада
Реставрація ванн Луцьк
Сантехнік
Луцьк
Підтверждено
Бригада
Реставрація та ремонт ванн
Сантехнік
Луцьк
Підтверждено
Компанія
Домова служба Луцьк
Сантехнік
Луцьк
Підтверждено
Компанія
Сантехнік Луцьк. Чищення каналізації
Сантехнік
Луцьк
Підтверждено
Бригада
Авто-ВІС, повірка лічильників Черкаси
Сантехнік
Черкаси
Підтверждено

Шукаєте послуги сантехніка для установки котла або ремонту крану, що протікає? Можливо, вам потрібно відремонтувати радіатори, чи прочистити каналізацію. Незалежно від ваших потреб, вам знадобиться один із наших місцевих сантехніків, щоб вирішити проблему.

Сантехнічні послуги на LIA включають:

  • Встановлення душових кабін та ванних
  • Ремонт унітазу
  • Усунення протікання змішувача
  • Загальні сантехнічні роботи
  • Установка та обслуговування радіаторів
  • Обслуговування та ремонт котлів, бойлерів
  • Системи опалення
  • Прочистку каналізації, тощо

У нас є досвідчені сантехніки по всій країні, готові допомогти та вирішити вашу проблему з сантехнікою.

Вам терміново потрібен сантехнік? Скористайтеся фільтром, щоб знайти професійного спеціаліста прямо зараз (графік роботи вказаний у кожному профілі Компанії, бригади чи приватного майстра).

Поширені запитання щодо послуг сантехніка

Кожний спеціаліст, Компанія чи бригада сантехніків зазвичай встановлюють власні ціни на той чи інший вид сантехнічних робіт в залежності від складності роботи, затраченого часу на виконання, матеріалів та інших факторів. Ознайомитись з прайсом кожного майстра ви можете у його профілі. Просто оберіть зі списку і перегляньте детальну інформацію. Якщо деякі параметри вас не влаштують, ви завжди можете обрати іншого спеціаліста.

Деякі з поширених проблем, з якими може допомогти сантехнік, включають:

 • Дренаж труб для максимізації швидкості потоку.
 • Прочистка водонагрівачів та систем опалення.
 • Тест системи опалення під тиском для виявлення протікань.
 • Оцінка та регулювання тиску води.
 • Встановлення нової чи демонтаж старої сантехніки.
 • Ремонт сантехніки.

Перш ніж вибрати сантехніка, ви повинні прочитати відгуки клієнтів в профілі LIA, ознайомитись з сайтом (якщо такий вказано) Компанії, бригади підрядників чи приватного майстра, переглянути портфоліо. Останній крок - зателефонувати спеціалісту, щоб уточнити деталі вашого замовлення та прайс на роботу, яку потрібно виконати.

Вибираючи сантехніка, варто враховувати різні фактори. До них належать:

Вартість – замовникам слід бути обережними щодо будь-яких розцінок, які вам називають по телефону. Хороші сантехніки зазвичай хочуть побачити та проаналізувати вашу проблему, перш ніж надати оцінку загальної вартості ремонту чи роботи. Досвідчені фахівці повинні включити вартість будь-яких нових деталей, необхідних для завершення ремонту, затраченого часу, складності роботи, тощо.

Субпідрядники. Якщо сантехнік використовує помічників або субпідрядників, запитайте про їхні повноваження та досвід. Ви не повинні ризикувати тим, що людина, яка лагодить сантехніку, матиме менше підготовки або досвіду, ніж сантехнік, з яким ви спочатку розмовляли.

Кваліфікація . Переконайтеся, що сантехнік має відповідну кваліфікацію. Ви можете попросити його/її показати докази його/її ліцензії, або докази раніше виконаних робіт (портфоліо). Будьте обережні з сантехніками, які нещодавно зареєструвались на LIA (використовуйте сортування "Спочатку старі") або отримали ліцензію і можуть не мати великого досвіду, але вони також можуть запропонувати кращу ціну, ніж сантехніки з більшим досвідом.

Оцінка - вимагайте складання кошторису, щоб уникнути неприємних сюрпризів, коли ремонт буде завершено. Якщо сантехнік скаже вам, що оплата погодинна, обов’язково запитайте, скільки часу потрібно, щоб завершити ремонт. Чим більше досвіду має кваліфікований сантехнік, тим краще, оскільки це допоможе йому точно оцінити час, який зазвичай потрібен для виконання тієї чи іншої роботи.

Ви можете бути впевнені, що будь-який із перелічених місцевих сантехніків LIA надасть вам надійні та професійні послуги, оскільки ми уважно стежимо за відгуками та скаргами.